Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń + 48 695 - 812 - 585   |   Prywatny Detektyw Wrocław   |   Biuro Detektywistyczne Wrocław

 

Atrybut ALT przy grafikach

ZADZWOŃ

+48 695 812 585

Biuro Detektywistyczne Wrocław | MIPOL, specjalizuje się także w postępowaniach windykacyjnych. Działania prywatnych detektywów w tym obszarze prowadzą do odzyskania od potencjalnego dłużnika wszystkich, możliwych do odzyskania, należności w jak najkrótszym czasie. W tym celu agencja detektywistyczna wykorzystuje odpowiednie narzędzia i sposoby oraz opracowuje właściwą strategię dostosowaną indywidualnie do kategorii wierzytelności.

 

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób w pełni profesjonalny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym Klientom sprawną obsługę. Każda powierzona nam przez Zleceniodawcę wierzytelność jest przez prywatnego detektywa szczegółowo analizowana, a następnie oceniana pod kątem możliwości i sposobu jej odzyskania. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik oraz narzędzi, nasze biuro detektywistyczne oferuje kompleksowy proces windykacyjny, który jest dostosowany do potrzeb każdego Klienta.

 

Nasze usługi detektywistyczne obejmują również:

  • wzywanie dłużnika do zapłaty zaległych wierzytelności;

  • prowadzeniem na rzecz naszego Zleceniodawcy wszelkich działań, które skłonią dłużnika do dobrowolnej spłaty długu;

  • prowadzeniem negocjacji, co do sposobu i terminu spłaty zobowiązań na nowych, dogodnych dla obu stron, warunkach.

 

Biuro detektywistyczne MIPOL prowadzi windykację zarówno wobec osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się obsługą wierzytelności na każdym etapie procesu windykacyjnego, od windykacji  polubownej, po windykację z tytułem wykonawczym.

 

Działamy na terenie całego kraju. Wszystkie nasze czynności planowane są w sposób indywidualny. Nasi Klienci informowani są na bieżąco o przebiegu procesu windykacyjnego oraz uzgadniają z nami każdy etap prowadzonych działań.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE "MIPOL"

ul. Stanisława Leszczyńskiego 4

50-078 Wrocław

NIP: 8992589708

Regon: 021135867

Licencja detektywa nr: 0004890.

 

Wpis do rejestru MSWiA nr: RD-170/2015.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Biuro Detektywistyczne "MIPOL" 2009-2017

Kontakt:

SPOTKANIA | KONSULTACJE

Poniedziałek - Sobota 8.00 - 20.00